Medyada - Oktay OREL Yönetim Danışmanlığı

İçeriğe git

Ana menü:

Medya & Galeri

MEDYADA HABER YAPILAN ÇALIŞMALARIMIZ


 • "Zamanı Yönet, Hayatı Yönet" 
Çukurova Üniveritesi Türkoloji Araştrımaları Merkezi Kültür Evinde 11 Aralık 2019 tarihinde yaptığım, "Zamanı Yönet, Hayatı Yönet" konulu konuşmamla ilgili olarak Adana Günaydın Gazetesinde çıkan haber.


 • "BEŞİKTAŞ Sen bizim Herşeyimizsin..."
Ailece BEŞİKTAŞ Taraftarlığımızın ulaştığı boyut, Sn Yavuz DONAT'ın 23 Eylül 2003 tarihli SABAH Gazetesindeki köşe yazısına konu olmuştur.

 • “İş Aramanın ilk adımı Özgeçmiş Hazırlamak”
Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Oğuzeli Meslek Yüksekokulu’nda hızlı tüketim sektöründe dünya devi P&G firmasının Doğu Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu Distribütör firması Adnan A.Ş. Sponsorluğunda “Özgeçmiş Hazırlama ve İşe Başvuru Teknikleri” konulu konferans verildi.
Haberin devamı için lütfen tıklayınız.

 • "Yönetim Danışmanlığı zorunluluk haline geldi."

Özgün Kariyer Eğitim & Danışmanlık Genel Koordinatörü ve Çağ Üniversitesi, MYO Öğr. Gör. Oktay Orel, günümüzde yönetim danışmanıyla çalışmanın neredeyse zorunluluk haline geldiğini söyledi.
Haberin devamı için lütfen tıklayınız.

 • PAMUK Kreşten Kişisel Gelişim Semineri
Adana’dan gelen Kurumsal Yönetim Danışmanı Oktay Orel, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi’nde üniversiteli öğrencilere "Özgeçmiş Hazırlama ve İşe Başvuru Teknikleri" konusunda bilgiler verdi.
Haberin devamı için lütfen tıklayınız.

 • İnsan Kaynakları Yönetimi
Uzay boşluğunda ve kendi etrafında dönen dünyamız, küreselleşme, ileri teknoloji ve bilgi çağının doğal getirisi olarak hızla küçülmeye başlamıştır. Oysa küçülen bu dünyada giderek büyüyen sıcak bir savaşın varlığı dikkat çekicidir. Bu savaş ekonomik savaştır ve gücünü işletmeler arası acımasız rekabetten almaktadır....
Yazının devamı için lütfen tıklayınız.     Dergi Kapağı için lütfen tıklayınız

 • Çukurova Başarı ve Liderlik Okulu Sertifika Programlarının Genel Amacı
Bu yüzden en karlı yatırımın insanın kendisine yaptığı yatırım olduğunu düşünüyoruz. İşte bizde buradan yola çıkarak; üniversite öğrencilerimizin sürekli şekilde yeni bilgi, beceri ve yeterlilikler edinmelerine; mevcut bilgi, beceri ve yeterliliklerini güncelleştirmelerine...
Haberin devamı için lütfen tıklayınız.

 • 50'sinden sonra ABC' yi öğrendiler.
SABAH Güney Eki - 12 Haziran 2006
"Okumanın yaşı yoktur" sözü bir kez daha doğrulandı. Tarsus Anıt Lions Klübü tarafından düzenlenen okuma yazma kursunda 50 yaşın üzerindeki 11 kadın 4 aylık çalışmanın ardından okuma-yazma öğrendi.
Haberin devamı için lütfen tıklayınız.

 • DELTA School of Business EF Uluslararası Dil Okulları Adana Temsilcisi
Delta School of Business, EF Uluslararası Dil Okullarının 15 ülkedeki 35 dil okuluna öğrenci göndermek üzere, Adana Yetkili Temsilcisi olarak hizmet vermeye başladı.  
Haberin devamı için lütfen tıklayınız.

 • YONCA Marketler Mağaza Müdürlerine "Yöneticilik" Eğitimi
İşletmelerin başarısı geniş çapta yönetimin ve yöneticinin başarılarına bağlı kalmaktadır. Büyüyen işletmeler karmaşık bir yapıya doğru gittiklerinden yönetilmeleri zorlaşmaktadır. İşletmeleri yöneteceklerin iyi bir yönetici eğitimi görmeleri kaçınılmazdır.
Haberin devamı için lütfen tıklayınız.

 • DELTA School of Business' dan davet var
Delta School of Business Yönetici ortağı Oktay OREL, EF Uluslararası Dil Okullarının 40 yılık görgü ve deneyini Adana'ya taşıdıkları için mutlu olduklarını söyledi.
Haberin devamı için lütfen tıklayınız

 • "İş Arama Sürecinde 10 Önemli Kural" Konferansı
"İş Arama Sürecinde 10 Önemli Kural" konferansının Çukurova Üniversitesi Web sayfasında yapılan duyurusunu gösterir sayfa.
Konferans ilanının yapıldığı Web sayfası için tıklayınız.

 • "İş Arama Sürecinde 10 Önemli Kural" Konferansı yapıldı
"İş Arama Sürecinde 10 Önemli Kural" konferansımla ilgili Hürriyet Çukurova ekinde çıkan haberin Çukurova Üniversitesi web sayfasında yer aldığı sayfa.
Haberin devamı için lütfen tıklayınız

 • İş İçin Doğru Özgeçmiş Önemli
İş Arama Sürecinde 10 Önemli Kuralı Çukurova Üniversitesi öğrencileriyle paylaşan Kurumsal Yönetim ve Kariyer Danışmanı Oktay OREL, "özgeçmişini doğru yazmayanlar iş fırsatını kaçırıyor." dedi...
Haberin devamı için lütfen tıklayınız.

 • Yönetim Danışmanlığı Artık Ciddi Bir İhtiyaçtır
Delta School of Business Yönetici Ortağı Oktay OREL, Yönetim ve Kariyer Danışmanlığı'nın günümüzde ciddi bir ihtiyaç haline geldiğini bildirdi.
Haberin devamı için lütfen tıklayınız.

 • Mesleğiniz sizi tüketmesin
Seyhan Leo Klübü tarafından düzenlene toplantıda, Kişisel Gelişim Eğitimleri kapsamında Mesleki Tükenmişlik konulu bir söyleşi yapıldı.
Haberin devamı için lütfen tıklayınız.

 • Gençlerimiz tek tek İstanbul'a gidiyor... "Sinan TANYILDIZ"
Geçtiğimiz günlerde Deulcom Adana Şube Müdürü Oktay OREL, İstanbul´dan bir konuğu ile yanıma geldi. Oktay Bey başarılı çalışmalarıyla Deulcom´u bölgenin sayılır dershaneleri arasına soktu.
Haberin devamı için lütfen tıklayınız

 • Özel Havayolları iş için umut oldu
Adana Şube Müdürü Oktay OREL, özel havayolu şirketlerinin, başta hosteslik olmak üzere birçok dalda istihdam olanağı yarattığını söyledi.
Haberin devamı için lütfen tıklayınız.

 • Türkiye'nin kalifiye işgücüne duyduğu ihtiyaç her gün biraz daha artıyor
Adana Şube Müdürü Oktay OREL, "Düzenlemiş olduğumuz İngilizce ve Mesleki Eğitim kurslarımızla, ülkenin ihtiyaç duyduğu nitelikli insan gücünü yetiştirerek, yalnızca bireylerin ya da şirketlerin değil, ülkenin de geleceğine kârlı bir yatırım yapıyoruz" dedi.
Haberin devamı için lütfen tıklayınız.


 
İçeriğe dön | Ana menüye dön